Tirane,Aleksander Moisiu,Nr.12,prane Policise se Shtetit

Galeria

Video

Lajme Nga Ne

Lexo Te Gjitha Postimet

Pak Rreth Nesh

Hoteli eshte I perbere nga 15 dhoma , ku prej te cilave 3 dhoma jane teke , 8 dhoma jane dopio,2 dhoma jane familjare dhe gjithashtu eshte nje Suite dhe dhome nje minisuite. Dhomat jane te ndara sipas vecorise se tyre ku gjithkush gjen cfare deshiron dhe sipas mundesise te cdo klienti.

Travel plan mag

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vesti bulum at eros. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.