Tirane, Aleksander Moisiu, Nr.12, prane ish Kinostudio.

Rreth nesh

PERSHKRIMI I HOTELIT

Hoteli eshte I perbere nga 15 dhoma , ku prej te cilave 3 dhoma jane teke , 8 dhoma jane dopio, 

2 dhoma jane familjare dhe gjithashtu eshte nje Suite dhe dhome nje minisuite. 

Dhomat jane te ndara sipas vecorise se tyre ku gjithkush gjen cfare deshiron dhe sipas

mundesise te cdo klienti.

Shërbimet

Te gjitha dhomat jane te perbera nga minibar i cili permban pije te cilat klienti mund ti perdore ne varesi te deshires. Kondicioneri eshte funksional ne te gjitha dhomat dhe cdo gje tjeter e nevojshme per nje qendrim te rehatshme ku mes te cilave permendim ( telefon,wi-fi,dushi ,tharese flokesh,dhe servisi i dhomes per cdo gje tuajen )

Gjithashtu sipas kerkeses se secilit kliente qe duan te konsumojne pervec mengjesit I cili eshte I perfshire nga ne , mund te ju bejme te mundur per cdo porosi tuajen.

Hoteli eshte I perbere dhe nga nje Bar I cili mund te gjeni cdo kerkese tuajen , Coctail dhe cdo gje tjeter
e nevojshme.

Organizime

Per te kenaqur cdo visitor ne hotelin tone ka dhe organizime ku cdokush ngelet I kenaqur si :

  • Promocione te ndryshme
  • Mbremje musikore nen ritmet latine, nen tingujt e violinese por dhe cdo kerkese juaja mund te merret parasysh.
  •  Animator te ndryshem per te argetuar femijet tuaj

Hoteli ofron nje sherbim :

  • 24 ore parking
  • sherbimin e taxi
  • siguri maksimale .
  • vezhgim me kamera 24 ore
  • wifi free