Tirane, Aleksander Moisiu, Nr.12, prane ish Kinostudio.

Blogu

19 Gus

Bota e Fëmijëve

Kete te premte, le te argetohemi se bashku me animatoret tane! Animation,Lojra te ndryshme,Painting,Tullumbace Dhe Argetim. Ju mirëpresim, te dashur femije dhe ju prinder!