Tirane, Aleksander Moisiu, Nr.12, prane ish Kinostudio.

19 Gus

Bota e Fëmijëve

13876564_520118911517435_357097192031640845_n

Kete te premte, le te argetohemi se bashku me animatoret tane!
Animation,Lojra te ndryshme,Painting,Tullumbace Dhe Argetim.

Ju mirëpresim, te dashur femije dhe ju prinder!

 

Leave a Reply